TĚLOPRAHA

je praktický vzdělávací seminář určený zejména učitelům tělesné výchovy, vedoucím školních sportovních kroužků, ale i dalším pedagogickým pracovníkům. Lektorují pedagogové UK FTVS Praha a jiných sportovních nebo tělovýchovných institucí.

Informace pro účastníky,

Krátké přivítání účastníků a proběhne ve středu 24.8. v atriu (na dvoře) UK FTVS od 19 hodin.

Změny v rozvrhu můžete provést nejpozději dnes (úterý) do 18hod, pak bude rozvrh uzamčen pro změny, změny pak můžete provést na nástěnkách.

Registrace účastníků proběhne ve středu 24.8. mezi 15. – 21. hodinou v infocentru.
Dodatečná registrace pak ve čtvrtek 25.8. od 7:15 takéž v infocentru.

Infocentrum bude zřízeno v Menze Sport.

Doprava na UK FTVS
Adresa - José Martího 31, Praha 6
Městskou hromadnou dopravou cílová zastávka Vozovna Vokovice -nejvhodnější spojení naleznete na stránkách dopravního podniku -www.dpp.cz 

K akreditaci si přivezte s sebou:

-          Fotografii (může být i na obyč. papíru) k nalepení na ID kartu

-           Zkontrolujte si u vaší vysílající organizace, že máte uhrazený účastnický poplatek.

 

Ubytování je zajištěné na kolejích UK FTVS – informace, číslo pokoje obdržíte při akreditaci.

Vaše změny lekcí můžete udělat v přihlašovacím formuláři, nebo pak na místě na nástěnkách, které budou vyvěšeny ve foyer. Prosím zkontrolujte si, že jste v danou hodinu přihlášeni pouze na jednu lekci, pokud jste přihlášeni na více lekcí, tak se z té které se zúčastnit odhlaste.

Při akreditaci obdržíte váš osobní přehled lekcí, na které jste přihlášeni. Můžete si také vytisknout rozvrh lekcí z internetu, aby se vám zobrazily žlutě zabarvené pole přihlášených lekcí, zaškrtněte v možnostech tisku vašeho prohlížeče volbu „tisknout barvy na pozadí“.

Přivítání účastníků proběhne ve tředu v 19hodin na nádvoří UK FTVS. Kde budete mít také k dispozi hru pétanque a stolní tenis, zároveň budete moci po dobu semináře si vyzkoušet gymnastický set Rinogym a Rinoset.

Občerstvit se budete moci v Coolbaru u tenisových kurtů.

Doprava: pokud se chystáte dorazit autem, pokuste se cestu si naplánovat tak, abyste se vyhnuli "Kulaťáku" v Dejvicích, který je z důvodů uzavření ulice Korunovační každodenně ucpán.Partneři

generalni-partner-sportisimo.jpg

Copyright © 2024 - www.telopraha.cz (AŠSK ČR)